Ada inci

Haberler

27.07.2013 14:57:00
Uygun Fiyatlı Tektaş Pırlanta Yüzük Modelleri ve Fiyatları


         

Tektaş pırlanta yüzük almak isteyenlerin genelde aradıkları şey yeni ve uygun fiyatlı pırlanta tektaş modelleridir. Araştırma yapılırken öncelikle ürünün fiyatına bakılıyor, daha sonra renk berraklık ve sertifikalı olup olmadığı araştırılıyor. Bu araştırmalar yapılırken tektaş pırlanta yüzük detaylı olarak görülmek isteniyor. Tektaş yüzük modelleri güncel mi ve kaliteli mi? bu gibi özelliklere bakılıyor. Pırlanta ile ilgili 4c özelliklerinden uzun zuzun bahsedip kafasınız hiç karıştırmayı düşünmüyoruz değerli dostlar. Çünkü burada bu değeri açıklayacak olan şey sertifikadır, yani pırlanta tektaş yüzüğün kimliğidir. Bu saydıklarımız pırlanta tektaş kolye, pırlanta tek taş küpe, pırlanta beştaş alyans, pırlanta sırataş, pırlanta kolye ve pırlanta gerdanlıklar için de geçerlidir. Önemli olan pırlanta tektaş yüzük ve modellerinin uygun fiyatlı aynı zamanda kaliteli bir pırlantaya sahip olmasıdır.

Kişiler genelede yılbaşı, sevgililer günü, evlilik yıldönümü hediyesi ararlarken büyük çoğunlukla pırlanta tektaş yüzük fiyatları ve modellerine göz atıyorlar. Ürün en uygun fiyatlı ve güvenilir tektaş pırlanta yüzük satan mücevher firmalarında araştırlılıyor. Ada İnci kısa zamanda çoğu mutlu müşterimizin desteği ve yoğun ilgisi sayesinde pırlanta fiyatları araştırması yaparken son tüketiciye ulaşılabilir lüks ürün sahibi yapmayı başardı.  Artık altın firmaları, altın takı firmaları ve mücevher markaları ve kuyumcu firmaları pırlanta fiyatları üzerinde rekabet edebilmek için karlılıklarından feragat etmeye başladılar. Artan pırlanta taş fiyatlarına rağmen ucuz fiyatlı uygun pırlanta modelleri tasarlamaya çalışılıyor. Artık çeyrek altın fiyatı değerinde pırlanta tektaş yüzük satın almak diye birşey var. Var ama bu alışverişi yaparken dikkat etmeniz gerekenlerden bahsedelim.

Öncelikle sizlere tavsiyemiz araştırma yaparken ürünün fiyatından önce size sunulan ürünün gerçekten sertifikalı olup olmadığına bakmanızdır. Sertifika adı altında verilen birçok belge kredi kartı şeklinde mağaza sertifikası olarak müşterilere sunuluyor. Yani ürün mağaza sahibinin verdiği kararla sertifikalanıyor. Tektaş pırlanta yüzük alırken dikkat edilmesi gereken şey pırlanta tektaş yüzük sertifkasının tanınmış, güvenilir, tarafsız  ve uluslararası bir laboratuar tarafından hazırlanmış olmasıdır. Bunun dışındaki hiçbir sertifika bu mağazanın dışında hiçbir yerde geçerlilik kazanmaz. Bu nedenle tektaş pırlanta yüzük alırken sertifikanızı HRD (www.hrd.be), GIA (www.gia.edu) gibi güvenilir ve bağımsız gemoloji kurumlarından talep ediniz. 

Sitemizde 2012 yılının en güncel ve en uygun fiyatlı pırlanta tektaş modellerini ve pırlanta fantezi yüzük modellerini uluslararası sertifikası ile ve gerçek değerleri ile bulmanız mümkün. Bonus kredi kartınız ile peşin fiyatına 6 taksit ile kolay ödeme imkanına sahipsiniz. Kredi kartınız ile ödemek istemiyor musunuz? O zaman kapıda ödeme veya havale seçeneklerini de kullanmanız mümkün. Aldığınız ürünü beğenmediniz ve iade mi etmek istiyorsunuz? Koşulsuz olarak 7 gün içinde iade edebilirsiniz. Aldığınız pırlanta yüzük uzun süre kullandıktan sonra başka bir yüzük mü istiyorsunuz? Eski taşınız ve yüzüğünüz ile bize uğrayın ve size başka model seçenekleri seçme imkanı verelim! Ayrıca yüzüğünüz yapılmadan önce taşınızı görmek isterseniz buyrun size taşınızla ilgili servisi taş ofislerimizde verelim.

Sitemizdeki pırlanta ve diğer modelleri ucuz mu buldunuz? Sebebi ne olabilir mi diyorsunuz? Sebebi çok basit, çünkü mücevher ve takı sektörüne sadece e-ticaret ile hizmet ediyoruz. Ayrıca İtalya, İsviçre, Hong Kong, Tayland, Dubai, Belçika ve Hindistan gibi ülkelerden birebir ithalatlar yapıyoruz. Taş tedariğini piyasadan değil direk pırlanta üreticilerden tedarik ediyoruz. Bünyemizde bir mağazanın çalıştırdığı personelin yarısından az kişi ile çalışıyoruz. Aynı zamanda kira ve enerji gibi birçok giderden muafız. Bu saydıklarımız direk olarak pırlantalı mücevher fiyatlarımıza yansıyor ve karlılığımız çok çok az. 

Bugüne kadar birçok memnun müşterimiz sizler gibi fiyatlarımızla ilgili meraka düştüler ve bizleri aradılar. Belçika ve Amerika kökenli Gemoloji Laboratuarından Pırlanta ve Mücevher eğitimli kadromuz ile onlara merak ettiği hertürlü soruya profestonelce yanıt vermeye çalıştık, ve güvenlerini sağladık. Şimdi hepsi artık müşterimiz değil dostlarımızlar. Son dakika evlenme teklifleri için, yıldönümü hediyeleri için birçok dostumuz Ada İnci ile mutlu oldular.  Ayrıca Markafoni, Madalion gibi birçok fırsat sitesinde rekor sayılarda ürün satışları gerçekleştirdik. Sizde bir ömür boyu mutluluk ve güvenli alışveriş keyfini yaşamak istiyorsanız, lütfen bizi çekinmeden arayın.

Şimdi Pırlantanız Ada İnci gibi olsun :)
 

Diğer Haber Başlıkları

 Dondurmacı Yaşar Usta Online Organik Dondurma Siparişi Ver yada Et!
 Gelin İçin Takı Modelleri Gelinlik Takı Setleri Gelin Takıları www.adainci.com' da
 İncili Takımlar ve Taşlı Takım Modelleri ve Fiyatları
 Kampanya Pırlanta Tektaş Modelleri ve Fiyatları Uygun Fiyatlı
 2013 Düğün Gelin Takı Setleri ve Fiyatları
 2013 Alyans Modelleri ve Fiyatları - Alyans alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
 Düğün Takı Setleri Modelleri ve Fiyatları
 Gerçek İnci Kolye Modelleri ve Fiyatları
 İnci Gelin Setleri Modelleri
 Otantik Takılar
 2012 Takı Modelleri ve Fiyatları Özel Tasarım Takılar
 2014 Uygun fiyatlı Altın Pırlanta Tektaş Yüzük Modelleri ve Fiyatları
 2012 Anneler Günü Hediyesi
 Sevgililer Günü Hediyeleri Uygun Fiyatlı Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı ile Fırsat Reyonu
 2012 En güzel 14 Şubat Hediyeleri
 2012 Uygun Fiyatlı 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi
 2012 Takı Modelleri ve Fiyatları
 İnci Kolye Set Modelleri İnci Set Modelleri İnci Modelleri Ada İnci' de
 İnci Set İnci Kolye Modelleri ve Fiyatları 2012 Uygun Fiyatlı Ada İnci Koleksiyonlarında
 Markafoni Little Black Dress Code Konsepti için İnci Takı Markası Olarak Ada İnci' yi tercih Etti
 Evlilik Yıldönümü Hediyesi
 2012 Alyans Modelleri ve Fiyatları - Alyans Yüzük Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
 2014 Alyans Modelleri ve Fiyatları - Alyans Yüzük Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
 Yılbaşı Hediyesi Pırlanta Yüzük Modelleri ve Fiyatları Yılbaşı Özel Kampanyası ile Ada İnci' de
 100.000 Dolarlık Pırlanta ve Safirli Yüzük Shane Warne' den Elizabeth Hurley' e Hediye
 Alyans Modelleri ve Fiyatlarında Teknoloji Devri
 Elizabeth Taylor' un Mücevherleri New York Açık Arttırmasında!
Rasimpaşa Mah. Yel Değirmeni Sok. Firuzan Apt. 36/1 Kadıköy - İstanbul - TÜRKİYE 0216 700 13 53 info@adainci.com
Bu sitede HemenAl E-Ticaret Yazılımı kullanılmaktadır.